پارس وی دی اس

استودیوی Deviation Games که قرار بود برای سونی بازی بسازد، تعطیل شد

استودیوی Deviation Games

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، استودیوی Deviation Games که در حال کار روی یک بازی اوریجینال AAA بوده ظاهرا تعطیل خواهد شد.

این استودیو در سال ۲۰۲۰ توسط جیسون بلوندل (Jason Blundell) و دیو آنتونی (Dave Anthony)، دو پیشکسوت صنعت بازی که بیشتر برای بازی روی سری محبوب کال آو دیوتی: بلک آپس شناخته می‌شوند، شکل گرفت. این استودیو تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰۰ کارمند داشت و قراردادی را با پلی‌استیشن برای ایجاد یک بازی جدید AAA برای آن امضا کرد. هرچند این پروژه با چالش‌هایی روبرو شد و به سرانجام نخواهد رسید. بلوندل در سال ۲۰۲۲ این استودیو را ترک کرد و سپس در ماه مه سال گذشته، شرکت روند قابل توجهی از اخراج‌ها را پشت سر گذاشت.

کریست استال (Kriste Stull)، مدیر عملیات و منابع انسانی در لینکدین اعلام کرد:

با نهایت تاسف تعطیل شدن Deviation Games را اعلام می‌کنیم. من می‌خواهم عمیق‌ترین قدردانی را از کل تیم خود ابراز کنم. از شما برای تمام تلاش، فداکاری و مشارکت شما در استودیو تشکر می‌کنم و از فرصت کار کردن با تک تک شما بی‌نهایت سپاسگزارم. ما میزبان یک رویداد شبکه‌ای خواهیم بود و مایلیم هر شرکت و استودیویی که در حال استخدام است در آن شرکت کنند. خطاب به همه‌ی طرفداران می‌خواهم بگویم که ما همیشه خاطراتی را که با هم ساخته‌ایم گرامی می‌داریم. ممنون که بخشی از سفر ما بودید.

استودیوی Deviation Games

گفتنی است که در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۲۱، دیو آنتونی با اشتیاق در مورد همکاری آن‌ها با پلی‌استیشن صحبت کرد گفت:

این برای ما حیرت‌انگیز است. ما قبلا هرگز در چنین موقعیتی قرار نگرفته‌ایم که در آن هر چیزی که ممکن است بخواهیم را داشته باشیم. از روز اول تاسیس استودیو ما برای سال‌های آینده امنیت مالی کامل خود را تضمین کردیم. اکنون، با شراکت با سونی، می‌توانیم خودمان باشیم و از طرفی زمانی که افرادی را وارد استودیو می‌کنیم، می‌توانیم به آن‌ها قول بدهیم که می‌توانیم بدون ترس خلق کرده، نوآوری کنیم و پیشگام باشیم.

در هر صورت به نظر می‌رسد که شرایط آنگونه که آنتونی پیش‌بینی کرده بود پیش نرفته و باید دید که دلیل تعطیلی این استودیو و لغو بازی در حال ساخت آن چه بوده است.

منبع: Gameindustry.biz

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟