انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse تا اطلاع ثانوی تاخیر خورد

برنامه اکران سونی پیکچر به دلیل اعتصابات اخیر سینما دچار تغییرات عمده‌ای شده است. قسمت دوم Ghostbusters: Afterlife و فیلم Kraven the Hunter هر دو به تعویق افتاده و انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در حال حاضر به طور کامل از برنامه حذف شده‌ است.

انتشار این انیمیشن که در ابتدا قرار بود در ۲۹ مارس ۲۰۲۴ اکران شود، در حال حاضر تا تاریخ نامعلومی به تعویق افتاده است. به گفته سایت Variety، صداپیشگان این فیلم برای تکمیل ضبط دیالوگ‌های خود برای انتشار بهار‌ه‌ی فیلم در دسترس نبوده‌اند. بنا به گزارش ها، Sony Pictures بسته به مدت زمانی که ممکن است اعتصابات طول بکشد، چندین تاریخ انتشار را برای این انیمیشن در نظر گرفته است.

از طرفی، تاریخ انتشار Ghostbusters: Afterlife ۲ از کریسمس سال ۲۰۲۳ به تاریخ انتشار سابق Spider-Verse منتقل می‌شود، و تاریخ Kraven از اکتبر ۲۰۲۳ به ۳۰ آگوست ۲۰۲۴ تغییر زمان می‌‌دهد.

ریبوت فیلم Karate Kid نیز به تعویق افتاده و در ادامه، تاریخ انتشار دنباله‌های Bad Boys و Venom تا تابستان سال آینده تاخیر خورده است.

در حال حاضر تاریخ انتشار فیلم‌های مورد انتظار این کمپانی به شرح زیر است:

انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse تا اطلاع ثانوی تاخیر خورد - ویجیاتو

البته در میان این لیست، Beyond the Spider-Verse با اختلاف قابل توجه‌ترین تاخیر لیست به شمار می‌رود. نسخه‌ی قبلی این انیمیشن اوایل امسال با نقدها و فروش بسیار خوبی افتتاح شد.

با این حال، این فیلم تنها نیمی از کل داستان بود و در یک کلیف‌هنگر بزرگ به پایان رسید. این امر دلیلی خوبی برای طرفداران است تا مشتاق تماشای ادامه‌ی Spider-Verse باشند و احتمالا این انتظار طولانی، آزاردهنده خواهد بود.


بزرگ ترین بازی های اندروید که شکست خوردن

با نسخه ۲ بعدی بازی Resident Evil 4 آشنا شوید! - ویجیاتو


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟