پارس وی دی اس

بازسازی بازی System Shock بهار امسال برای کنسول‌های بازی عرضه خواهد شد

بازسازی بازی System shock کنسول بازی

بازی سیستم شاک (System Shock) یکی از عناوین بسیار دوست داشتنی در دنیای گیمینگ است که در سال ۱۹۹۴ عرضه شد. این بازی در زمان عرضه توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و با طراحی بسیار خاصی که داشت توانست توجه گیمرهای زیادی را به خود جلب کند. چندی پیش نیز شرکت Night Dive اعلام کرد که قصد بازسازی این بازی را داشته و حال تاریخ عرضه آن را روی کنسول اعلام شده است.

چندی پیش بود که شرکت سازنده این بازسازی را برای پلتفرم کامپیوتر عرضه کرد. نسخه کامپیوتر سیستم شاک در زمان عرضه مشکلات زیادی داشت و با گذشت زمان بهبود پیدا کرد. نکته مثبت اینجا بود که جامعه گیمرهای کامپیوتر استقبال بسیار خوبی از این بازی کردند و به تیم سازنده کمک کردند. در نتیجه مشکلات این بازی تا حد زیادی برطرف شد و الان در شرایط بسیار خوبی در دسترس طرفداران قرار گرفته است.

با بهبود نسخه کامپیوتر، شرکت سازنده نیز تصمیم گرفت تا این بازی را برای کنسول‌های بازی هم عرضه کند. بازسازی بازی سیستم شاک برای کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی عرضه خواهد شد و در تاریخ ۱ خرداد (۲۱ می) در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

بازسازی بازی system shock

بازسازی بازی سیستم شاک از لحاظ گرافیکی پیشرفت بسیار زیادی نسبت به شماره قبلی داشته که باعث جذابیت بیشتر آن شده است.

شرکت Night Dive عملکرد بسیار خوبی در زمینه بازسازی بازی سیستم شاک داشت. در اصل این شرکت توانست تمامی نکات مثبت این بازی را نگه داشته و از لحاظ عملکردی و گرافیکی نیز آن را بهتر کند. همین موضوع باعث شد تا طرفداران عنوان قدیمی به سمت آن جذب شده و حتی کاربران جدیدی هم پیدا کند.

شرکت سازنده مجموعه اصلی حدود ۲ سال پیش اعلام کرد که چندین سال است روی شماره ۳ این مجموعه کار نکرده است. در نتیجه با توجه به اینکه ما دیگر شاهد یک بازی از مجموعه اصلی سیستم شاک نخواهیم بود، این موضوع یک نکته مثبت است که بازسازی آن قرار است برای طرفداران عرضه شود.

به طور کلی بازی‌های سبک بقای قدیمی حس و حال بسیار خاصی داشتند. به این شکل که به دلیل عدم پیشرفته بودن تکنولوژی همین سادگی بازی باعث ترسناک‌تر شدن آن شده بود و به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال بازسازی آن تجربه قدیمی هستند. بازسازی بازی‌های قدیمی نیز در این مدت بسیار رایج شده و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل است که شرکت‌های زیادی به سمت بازسازی بازی‌های قدیمی رفته و بسیاری از عناوین قدیمی مثل سیستم شاک دوباره با تکنولوژی جدید در دسترس قرار گرفته‌اند.

منبع: Gameinformer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟