پارس وی دی اس

بازی Indika اردیبهشت ماه منتشر می‌شود؛ تریلر جدید آن را تماشا کنید

بازی INDIKA

کمپانی ۱۱bit studios و استودیوی Odd Meter به تازگی از تاریخ انتشار بازی ماجراجویی مبتنی بر روایت INDIKA رونمایی کرده است.

ایندیکا یک بازی ماجراجویی سوم شخص در قرن نوزدهم روسیه است که به طور مؤثری کاوش و پازل‌های محیطی را با عناصری از سبک پلتفرمر ترکیب می‌کند. بازی از طریق پرداخت به مضامین گناه، غم و معضلات اخلاقی خود از مرز‌های معمولی بازی‌ها فراتر می‌رود و شبیه یک فیلم تجربی یا آوانگارد است که به جای ارائه‌ی سرگرمی، هدفش زیر سوال بردن استانداردهای اجتماعی است. شما همچنین باید با خود شیطان کنار بیایید که در سر ایندیکا قرار دارد و مرتبا او را مورد سرزنش قرار می‌دهد، در حالی که او سعی می‌کند در مسیر پیچیده‌ی بین خیر و شر حرکت کند. این به نوبه‌ی خود فرصت‌های بیشتری را برای حل پازل‌ها در حالی که بین قلمروی شیطانی و قلمروی واقعیت حرکت می‌کنید، ایجاد می‌کند.

در کنار شخصیت اصلی یعنی ایندیکا که یک راهب روسی است، شخصیتی به نام ایلیا وجود دارد که غرق در گناه است، اما ادعا می‌کند که خدا با او صحبت کرده است. اما مهمتر از همه، در مورد حضور شیطانی دیگری که همیشه پشت‌ ایندیکا کمین کرده، صحبت کرده و او را با غم و اندوه تهدید می‌کند. تریلر در یک باغ پر پیچ و خم عدن آغاز می‌شود؛ جایی که راهبه‌ی داستان توسط میوه‌ی ممنوعه وسوسه می‌شود و همسفرش ایلیا به آن نگاه می‌کند. این در حالی است که به نظر می‌رسد شیاطین در اطراف می‌رقصند.

ایندیکا

اگرچه این ممکن است عجیب به نظر برسد، اما در واقع نمونه‌ی خوبی از ناهماهنگی روایی است که توسعه‌دهندگان عمدا در طول سفر شما انجام می‌دهند. جالب است بدانید که در حالی که محیط کلی بازی و پازل‌های مبتنی بر فیزیک که برای پیشرفت باید حل کنید، کاملاً ریشه در واقع‌گرایی دارند، بازی با برخی از عناصر بسیار بازی‌های ویدیویی مانند پاپ‌آپ‌های پیکسلی در هنگام کسب XP با تکمیل وظایف یا یافتن آیتم‌های مذهبی همراه است.

بازی INDIKA در تاریخ ۸ مه (۱۹ اردیبهشت) سال جاری برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟