پارس وی دی اس

بازی Phantom Fury اردیبهشت ماه برای کامپیوتر عرضه خواهد شد

Phantom Fury

طبق اعلام شرکت ۳D Realms (سازندگان پشت بازی  Duke Nukem 3) و استودیو Slipgate Ironworks، دنباله‌ی بازی بومر شوتر Ion Fury که با نام «فانتوم فیوری» (Phantom Fury) معرفی شده است، ماه آینده برای کامپیوتر عرضه خواهد شد.

بازی Phantom Fury قرار است در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۲۴ (۴ اردبیهشت ۱۴۰۳) از طریق استیم و GOG برای کامپیوتر عرضه شود. عرضه‌ی نسخه‌های کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس و نینتندو سوییچ در نظر گرفته شده اما تاریخ عرضه‌ای برای آن‌ها اعلام نشده است.

طبق توضیحاتی که در صفحه‌ی استیم این بازی آورده شده است، قهرمان بازی یعنی شِلی بمبشل هریسون (Shelly “Bombshell” Harrison) در بازی Phantom Fury سال‌ها پس از مبارزه با جادوس هسکل (Jadus Heskel)، در دنیای جدیدی بیدار می‌شود و به دستور همکار قدیمی‌اش با بازوی بیونیکی جدیدی از کما خارج می‌شود.

Phantom Fury

شلی که وظیفه ایمن‌سازی یک مصنوع بسیار خطرناک یعنی Demon Core افسانه‌ای را بر عهده دارد، در حالی که سعی می‌کند بر گذشته خود غلبه کند تا آینده بشریت را نجات دهد، سفری شدید را در اطراف ایالات متحده آغاز می‌کند.

اگرچه Phantom Fury موتور بازی‌سازی خود یعنی Build Engine‌ را کنار گذاشته است اما هنوز گرافیک الهام گرفته از آثار رترو را کاملاً ترک نکرده است. این به صراحت توسط توسعه‌دهندگان گفته نشده است، اما به نظر می‌رسد که این بازی خود را به‌عنوان یک واقعیت جایگزین برای Duke Nukem Forever، به دنبال واقعیت جایگزین Duke Nukem 3D معرفی می‌کند و می‌خواهد چیزی را ارائه کند که آن بازی موفق به آن نشد.

شرکت ۳D Realms اخیراً شاهد اخراج کارکنان به‌عنوان بخشی از بازسازی ساختار امبریسر گروپ بود. طبق گزارش‌های اخیر آن‌ها به خاطر معامله‌ی ۵۰۰ میلیون دلاری فروش شرکت سیبر توسط امبریسر، در حال جدایی از امبریسر گروپ هستند. به نظر می‌رسد که شرایط آن‌ها باید جهنمی برای تلاش و تلاش بیشتر باشد اما دیدن این که تیم توسعه‌دهنده توانست فانتوم فیوری را به پایان توسعه‌ خودش برساند، خوشایند است.

بازی Phantom Fury قرار است در تاریخ ۴ اردبیهشت ۱۴۰۳ برای کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید در پایین تریلر جدید منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟