پارس وی دی اس

ببینید؛ از جزئیات بسته‌های الحاقی بازسازی پرسونا ۳ رونمایی شد

پرسونا 3 ریلود

کمپانی اتلوس (Atlus) به تازگی از محتواهایی که قرار است در آینده برای بازسازی پرسونا ۳ در دسترس قرار گیرند، رونمایی کرده است.

در حالی که بررسی‌های منتشر شده از بازسای سومین قسمت سری نقش‌آفرینی پرسونا تقریبا در سراسر جهان درخشان بوده است، طرفداران به حذف محتوای نسخه‌های قبلی پرسونا ۳ اشاره کرده‌ و از آن ناامید شده‌اند. حال ظاهرا قرار است شرایط تغییر کند زیرا سه بسته‌ی الحاقی برای پرسونا ۳ ریلود در طی شش ماه آینده عرضه می‌شود و به طرفداران اجازه می‌دهد که موسیقی‌های بازی‌های قبلی مانند پرسونا ۵ رویال و پرسونا ۴ گلدن، لباس‌های جدید و البته محتوای داستانی اضافی را تجربه کنند.

بسته‌ی اول که به زودی و در ۱۲ مارس (۲۲ اسفند) سال جاری عرضه می‌شود، همانطور که گفته شد موسیقی‌های نسخه‌ی چهارم و پنجم را به بازی اضافه می‌کند. بسته‌ی دوم در ماه مه عرضه و موسیقی‌های بیشتری را در کنار لباس‌هایی برای شخصیت‌ها در دسترس قرار می‌دهد. در نهایت بسته‌ی سوم که قرار است در سپتامبر منتشر شود، حاوی یک محتوای داستانی و سیاهچال جدید است. محتوای داستانی ذکر شده در واقع دنباله‌ای برای پرسونا ۳ بوده که در Persona 3 FES منتشر شد. در این داستان، بازیکنان در قالب شخصیت Aigis نبردهای جدیدی را آغاز خواهند کرد که تقریبا ۳۰ ساعت طول خواهد کشید.

پرسونا 3 ریلود

مانند خود بازی که در روز اول عرضه روی گیم پس منتشر شد، بسته‌های الحاقی گفته شده نیز برای مشترکین گیم پس آلتیمیت رایگان خواهد بود. گیمر‌های دیگر پلتفرم‌ها یا آن‌هایی که اشتراک این سرویس را ندارند، می‌توانند آن‌ها را به قیمت ۳۴.۹۹ دلار خریداری کنند. همچنین در حالی که هیچ چیز رسمی‌ای اعلام نشده است، گزارش‌ها و شایعات ادعا می‌کنند که طرفداران باید به دنبال بازسازی‌های بیشتری از نسخه‌های کلاسیک پرسونا در آینده باشند. این شایعات تا حد زیادی منطقی هستند زیرا پرسونا ۳ ریلود سریع‌ترین فروش را در بین دیگر آثار اتلوس ثبت کرده است.

پرسونا ۳ ریلود هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. این اثر روی سرویس گیم پس نیز موجود است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
AtlusPersona


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟