ببینید؛ از گیم‌پلی ادی گوردو برای تکن ۸ رونمایی شد

تکن 8

کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) تایید کرده است که اولین شخصیت اضافی تکن ۸ پس از عرضه، ادی گوردو (Eddy Gordo)، در اوایل‌ آوریل به فهرست شخصیت‌های این بازی اضافه خواهد شد.

ادی که برای اولین بار در تکن ۳ شروع به کار کرد، یکی از پایه‌های اصلی این سری مبارزه‌‌ای محبوب بوده است و تا به امروز در تمامی بازی‌های اصلی سری تکن حضور داشته است. ادی استاد هنر‌های رزمی کاپویرا (Capoeira) است و این سبک مبارزه را برای تکن ۸ نیز حفظ کرده است. در حالی که مدت کوتاهی قبل از عرضه‌ی بازی تایید شده بود که ادی یکی از شخصیت‌های پس از عرضه‌ی بازی است، باندای نامکو اکنون تاریخ دقیق زمانی را که بازیکنان می‌توانند او را بازی کنند، ارائه کرده است.

این شخصیت در ۴ آوریل (۱۶ فروردین) در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. دارندگان Playable Character Year 1 سه روز زودتر از بقیه به این شخصیت دسترسی خواهند داشت. Playable Character Year 1 برای بازیکنانی که نسخه‌ی آلتیمیت و دلوکس را خریداری کرده‌اند، وجود دارد. تریلر ادی گوردو به طرفداران دیدی نسبت به سبک مبارزات کلاسیک کاپویرای او نسبت به آثار قبلی می‌دهد. ادی شخصیتی با گیم‌پلی پیچیده است که بر ضربات سریع و موضع‌گیری‌های مختلف تکیه دارد. ریج آرت ادی او را وادار می‌کند که باد را احضار کند و حریفش را در طوفان به دام بیندازد.

ادی

با اضافه شدن ادی به فهرست شخصیت‌ها، سه مبارز باقی مانده است که در اولین سال پس از عرضه برای بازی منتشر خواهند شد. شایعات منتشر شده در اوایل سال جاری میلادی حاکی از آن بود که دو شخصیت دیگر از تکن ۷ با نام‌های فاکومرام و لیدیا خواهد بود. کریگ مردوک نیز ممکن است در سال اول عرضه شود. در نهایت گفتنی است که در کنار ادی، به‌روزرسانی ۱.۰۳.۰۱ نیز برای بازی منتشر خواهد شد. این آپدیت آیتم‌های جدیدی را به فروشگاه درون بازی اضافه کرده و به رفع برخی باگ‌ها و مشکلات، بهبود تعادل و غیره می‌پردازد.

بازی تکن ۸ هم اکنون برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
Bandai NamcoTekken 8


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟