پارس وی دی اس

ببینید؛ تریلر جدید بازی Kunitsu-Gami گیم‌پلی آن را معرفی می‌کند

بازی Kunitsu-Gami

کپ‌کام (Capcom) به تازگی تریلری شش دقیقه‌ای و اسکرین‌شات‌های جدیدی از بازی Kunitsu-Gami: Path of the Goddess منتشر کرده است که ترکیب بی‌نظیر اکشن و استراتژی آن را به نمایش می‌گذارد.

گفتنی است که این بازی تک نفره ترکیبی بی‌نظیر از گیم‌پلی اکشن و استراتژی را در دنیایی زیبا با الهام ازفرهنگ ژاپن نوید می‌دهد. بازی در کوه کوکو اتفاق می‌افتد؛ سرزمینی که زمانی توسط یک الهه‌ی خیرخواه متبرک شده بود، اما اکنون توسط یک آلودگی مرموز خراب شده است. گیم‌پلی بازی حول یک چرخه‌ی روز و شب مشخص می‌چرخد. در طول روز، بازیکنان نقش یک روح را بر عهده می‌گیرند که یک دوشیزه را هدایت می‌کند. شما روستا‌های کوهستانی را کاوش خواهید کرد و به پاکسازی آن‌ها از تاریکی در حال گسترش و جذب روستاییان در راستای هدف خود کمک خواهید کرد.

در این میان در شب، جهان متحول می‌شود. دهکده‌هایی که زمانی آرام بودند، توسط موجودات هیولایی به نام Seethe تسخیر می‌شوند. در اینجا، هنگامی که شما دوشیزه و روستاییان استخدام شده خود را در نبرد با این گروه‌ها رهبری می‌کنید، گیم پلی به اکشن تنش‌زایی تغییر می‌کند. سیستم نبرد بازی به سبک «کاگورا» معروف بوده که به شکل خاصی از رقص تشریفاتی ژاپنی اشاره دارد. این به معنای شمشیربازی منحصر به فرد و خاصی است که بر مانور‌های تهاجمی و تدافعی تاکید دارد. شما همچنین قادر خواهید بود در طول این نبرد‌ها به روستاییان همراه خود فرمان دهید و یک لایه‌ی دیگر به عناصر استراتژی بازی اضافه کنید.

بازی Kunitsu-Gami

به طور کلی بازی Kunitsu-Gami: Path of the Goddess روایتی گیرا و غرق در اساطیر ژاپنی را نوید می‌دهد که در آن بازیکنان با کامی، ارواح قدرتمندی که نقش مهمی در داستان بازی می‌کنند، مواجه خواهند شد. زیبایی‌شناسی بازی به شدت بر سبک‌های هنری سنتی ژاپنی استوار است و دنیای بصری خیره‌کننده‌ای را برای کاوش ایجاد می‌کند. حال تریلر جدیدی که از بازی منتشر شده که مبارزات بازی را به خوبی به نمایش می‌گذارد و خبر از اثری سرگرم‌کننده و البته خاص می‌دهد.

بازی Kunitsu-Gami: Path of the Goddess در سال ۲۰۲۴ برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی همچنین از طریق سرویس گیم‌ پس در دسترس خواهد بود. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
Capcom


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟