بررسی استفاده از اپل ویژن پرو برای دو شغل متفاوت

اپل ویژن پرو که نیازی به معرفی ندارد و به عنوان یک هدست واقعیت ترکیبی فوق‌العاده، سروصدای زیادی راه انداخته است. در این ویدیو این هدست را برای دو شغل مختلف بررسی کرده‌ایم تا ببینیم آیا حین کار کردن هم می‌توانیم از این هدست بهره ببریم یا نه.

هدست واقعیت مجازی اپل مدل Vision Pro-256GB
هدست واقعیت مجازی اپل مدل Vision Pro-256GB
مشاهده کالا

همانطور که در بخش اول ویدیو می‌توانید ببینید، حتی اگر باریستا هم باشید می‌توانید حین کار کردن از این هدست خاص بهره ببرید. البته در این میان این که انجام چنین کاری منطقی یا عاقلانه هست، خود موضوع دیگری محسوب می‌شود. از سوی دیگر در صورتی که آرایشگر حرفه‌ای هم باشید می‌توانید برای بررسی نمونه عکس‌ها به بهره‌گیری از این هدست روی بیاورید.

  • آیا حین استفاده از هدست اپل ویژن پرو می‌توان رانندگی کرد؟

طبیعتا کمتر کاربری حین انجام کارهای مختلف از هدست اپل ویژن پرو هم استفاده می‌کند ولی اگر به هر دلیلی به دنبال انجام این کار باشید، با مشکلی روبرو نخواهید شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
جعبه گشایینقد و بررسی ویدیوییهدست واقعیت مجازی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟