پارس وی دی اس

بررسی تی شرت آستین کوتاه مردانه مدل یقه گرد basic؛ سفید رنگ با جنسی از پنبه

فصل‌های خنک و گرم سال در پیش است و باید به فکر خرید چند تی‌شرت مناسب بهار و تابستان باشید. برای همین ما در این ویدئو به سراغ تی شرت آستین کوتاه مردانه مدل یقه گرد basic رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم.

تی شرت آستین کوتاه مردانه مدل یقه گرد basic رنگ سفید
تی شرت آستین کوتاه مردانه مدل یقه گرد basic رنگ سفید
مشاهده کالا

تی‌شرت‌های basic طرفداران زیادی دارد. برای همین در این ویدئو به سراغ بررسی تی شرت آستین کوتاه مردانه مدل یقه گرد basic با رنگ سفید رفتیم. تی‌شرتی که استایل جذبی دارد و برای کسانی که تی‌شرت‌های گشاد یا بلند می‌پوشند چندان مناسب نیست. جنس این تی‌شرت از پنبه است و چروک‌پذیری پایینی هم دارد که یک ویژگی به شدت مثبت این محصول به حساب می‌آید. این تی‌شرت یقه‌ی فیت دارد و آستین‌های آن هم به صورت دوبله طراحی و دوخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با تی شرت آستین کوتاه مردانه مدل یقه گرد basic و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
تیپ مردانهجعبه گشایینقد و بررسی ویدیویی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟