پارس وی دی اس

بررسی دستگاه فرم دهی صورت FANTAALUS؛ بسته سه عددی و ساخته شده از سیلیکون

اگر رژیم‌های سخت غذایی را در پیش گرفتید و در نتیجه‌ی آن صورت شما دچار افتادگی شده یا به هر دلیل دیگری عضلات صورت‌تان کمی شل شده بهتر از است از دستگاه‌های فرم‌دهنده‌ی صورت و زاویه‌ساز فک استفاده کنید. ما در این ویدئو به سراغ یکی از این دستگاه‌ها رفتیم و دستگاه فرم دهی صورت و زاویه ساز فک FANTAALUS را بررسی کردیم.

دستگاه فرم دهی صورت و زاویه ساز فک FANTAALUS بسته سه عددی
دستگاه فرم دهی صورت و زاویه ساز فک FANTAALUS بسته سه عددی
۴۵۰,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

با استفاده از دستگاه فرم دهی صورت و زاویه ساز فک FANTAALUS دیگر نیازی به تزریق برای تنظیم زاویه فک ندارید. یکی از مهم‌ترین کاربردهای این دستگاه برای مادرانی است که به تازگی زایمان کرده‌اند و در نتیجه عوارض بعد از بارداری دچار افتادگی عضلات صورت شده‌‌اند. چرا که این دستگاه کمک می‌کند تا بازیابی عضلات زوایای صورت‌تان را ترمیم کنید. به این ترتیب که با افزایش گردش خون در صورت کاری می‌کند که ۷۲ عضله در صورت انسان هنگام کار با این دستگاه درگیر شده و فعالیت کنند و به این ترتیب کار زاویه‌سازی فک و فرم‌دهی به صورت را به خوبی انجام می‌دهد. جنس این ابزار سیلیکونی است و ابعاد آن ۳.۵*۳.۵*۴ است.

برای آشنایی بیشتر با دستگاه فرم دهی صورت و زاویه ساز فک FANTAALUS و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
جعبه گشاییلوازم ورزشینقد و بررسی ویدیویی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟