پارس وی دی اس

بررسی ست یوگا کد Fox 6؛ ۲ عدد آجر یوگا به همراه یک مت یوگا

اگر خودتان اهل یوگا هستید یا یک دوست یوگی دارید که در خرید هدیه برای او به ایده‌ی خاصی نرسیده‌اید می‌توانید به سراغ مجموعه‌ی ابزار و وسایل یوگا بروید. درست مثل مجموعه‌ای که ما امروز و در این ویدئو معرفی می‌کنیم. مجموعه‌ای شامل مت و آجر یوگا که همه ابزارهای لازم برای دقایقی آرامش در روز را به شما هدیه می‌دهد.

 آجر یوگا کد Fox-6 مجموعه 2 عددی به همراه زیر انداز یوگا
آجر یوگا کد Fox-6 مجموعه ۲ عددی به همراه زیر انداز یوگا
۲۸۵,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

برای انجام دقایقی یوگا در روز به یک مت نیاز دارید و اگر چندان حرفه‌ای نیستید می‌توانید برای انجام برخی حرکات از آجرهای یوگا هم استفاده کنید. متی که در ست یوگا کد Fox 6 قرار دارد ابعادی معادل ۶۰*۱۷۰ سانتیمتر دارد. ضخامت این مت ۵ میلی‌متر است و وزن آن هم ۷۰۰ گرم ارزیابی شده. این محصول تک‌رو است و جنسی از فوم دارد و برای انجام همه‌ی ورزش‌ها مانند پیلاتس، یوگا و بدنسازی کاربرد دارد. ابعاد آجر یوگا هم ۸*۱۲*۲۴ است و وزنی معادل ۲۰۰ گرم دارد و درست مانند مت جنسی از فوم دارد. این آجرها ایستایی خوبی دارند و هنگام انجام حرکات نمی‌لغزند.

برای آشنایی بیشتر با ست یوگا کد Fox 6 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
جعبه گشاییلوازم ورزشینقد و بررسی ویدیویی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟