پارس وی دی اس

بررسی عینک آفتابی زنانه مدل گربه‌ای؛ کائوچویی با طرح پلنگی

استایل زنان امسال از «ماب وایف» یا همان «زنان مافیا» الهام گرفته شده است. زنان مافیا همسران رهبران کارتل‌های مافیایی هستند که یا تصویر واقعی‌شان یا نمود سینمایی آن‌ها الهام بخش طراحان مد امسال بوده و تلاش کردند تا مثل آن‌ها ظاهری پرتجمل را به تصویر بکشند. آنچه در این ویدئو معرفی می‌کنیم محصولی است که برای ست کردن یک استایل زن مافیایی قطعا به کار شما خواهد آمد. چرا که در ست کردن این استایل داشتن اکسسوری اهمیت فراوانی دارد و الهام گرفتن از پوست حیواناتی چون پلنگ و مار هم بسیار رایج است. از این‌رو در این ویدئو به سراغ بررسی عینک آفتابی زنانه مدل گربه ای کائوچو پلنگی رفتیم. با ما همراه باشید.

عینک آفتابی زنانه مدل گربه ای کائوچو پلنگی کد 095 UV400
عینک آفتابی زنانه مدل گربه ای کائوچو پلنگی کد ۰۹۵ UV400
مشاهده کالا

عینک آفتابی زنانه مدل گربه ای کائوچو پلنگی عدسی‌های طلقی دارد و از شیشه در ساخت آن استفاده نشده است. با این حال در مشخصات این محصول در سایت فروش آمده که این عینک UV400 دارد و می‌تواند از چشمان در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کند. به همراه این محصول یک هارد کیس با برند پلیس ارسال می‌شود که البته نباید به آن توجه کرد چرا که این عینک از برندهای متفرقه است. با این حال کیفیت خوبی دارد و مهم‌تر از کیفیت قیمت خوب و مناسب آن است که در کنار این کیفیت می‌تواند یک خرید مناسب را رقم بزند.

برای آشنایی بیشتر با عینک آفتابی زنانه مدل گربه ای کائوچو پلنگی و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
جعبه گشاییعینک آفتابینقد و بررسی ویدیویی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟