پارس وی دی اس

بررسی ماشین اصلاح موی صورت مدل T9؛ وینتیج با بدنه‌ی فلزی با کیفیت

ماشین‌های اصلاح کامل صورت یا به اصطلاح «صفر زن صورت» ماشین‌های کوچک و جمع‌وجور و اغلب شارژی هستند که برای استفاده‌های روزانه و روزمره‌ی اصلاح صورت کاربرد دارند. از آنجایی که استفاده از این دستگاه‌ها روزانه است باید کیفیت خوبی داشته باشند و فرایند تراشیدن صورت را هم بهتر انجام دهند. در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت ما به سراغ یکی از این دستگاه‌ها رفتیم و ماشین اصلاح موی صورت مدل T9 را بررسی کردیم.

ماشین اصلاح موی صورت وینتیج مدل T9
ماشین اصلاح موی صورت وینتیج مدل T9
۱۸۴,۰۰۰ تومان
مشاهده و خرید

ماشین اصلاح موی صورت وینتیج مدل T9 یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین محصولات دیجی‌کالا است. اما چه چیزی این ماشین اصلاح یا به اصطلاح «صفر زن صورت» را محبوب کرده است؟ مهم‌ترین دلیل کیفیت بالای این محصول است. اگر به دنبال ماشین اصلاحی با بدنه‌ی فلزی هستید می‌بینید که امکان ندارد محصولی با این کیفیت و این قیمت بتوانید پیدا کنید و برای همین از هر جهت این محصول یک خرید مناسب است. این دستگاه همچنین قابلیت بالایی برای حفظ شارژ دارد و تا دو ساعت هم می‌تواند با یکبار شارژ شدن کار کند. به همراه این دستگاه چهار شانه‌ی ۱.۵، ۲، ۳ و ۴ میلیمتری هم ارائه می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با ماشین اصلاح موی صورت وینتیج مدل T9 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
تیپ مردانهجعبه گشایینقد و بررسی ویدیویی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟