پارس وی دی اس

بررسی ژل ابرو فانوما مدل Strong Lift؛ کیفیت بالا و قیمت مناسب

همه‌ی آن‌هایی که به آرایش صورت‌شان اهمیت می‌دهند حساسیت بالایی هم روی آرایش ابرو دارند. چرا که معتقدند یکی از نقاط کانونی صورت که می‌تواند روی تصویر کلی شما تاثیر مستقیمی بگذارد ابروها است. از این رو به آراستگی و مرتب بودن آن توجه ویژه‌ای می‌کنند. برای همین تصمیم گرفتیم برای این دسته از مخاطبان دیجی کالا مگ یکی از ابزارهای آرایش ابرو را بررسی کنیم. با بررسی ژل ابرو فانوما مدل Strong Lift با ما همراه باشید.

ژل ابرو فانوما مدل Strong Lift
ژل ابرو فانوما مدل Strong Lift
۲۸ %

۱۸۱,۰۰۰
۱۳۰,۳۲۰ تومان

مشاهده و خرید

استفاده از ژل ابرو فانوما مدل Strong Lift کمک می‌کند تا ابروهای شما سفیدک نزده و حالتی طبیعی و قشنگ به خودش بگیرد. تنها چند دقیقه بعد از مصرف فرصت لازم است تا ابروهای شما فیکس شده و در همان حالت باقی بماند و به این ترتیب دیگر نگران بهم ریختگی ابروهای‌تان نخواهید بود. این محصول البته کیفیتی نظیر صابون ابرو ندارد اما به گونه‌ای طراحی شده که در بهترین و زیباترین حالت ابروهای شما لیفت کند.

برای آشنایی بیشتر با ژل ابرو فانوما مدل Strong Lift و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
جعبه گشاییلوازم آرایشنقد و بررسی ویدیویی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟