پارس وی دی اس

سازندگان بازی دیزنی Dreamlight Valley به دنیای سیاهچاله‌ها و اژدهایان می‌روند

بازی دانجنز اند درگونز

اگر شما از طرفداران برد گیم و بازی‌های رومیزی باشید، قطعاً با بازی دانجنز اند درگونز (Dungeons and Dragons) آشنایی دارید. این بازی در دنیای برد گیم سابقه بسیار زیادی دارد و می‌توان آن را شروع سبک نقش آفرینی دانست. تا الان نیز بازی‌های بسیار زیادی بر اساس دانجنز اند درگونز ساخته شدند و حال نوبت به بازی خود این برد گیم رسیده است.

حال طبق چیزی که اعلام شد تیم سازنده بازی دریم لایت ولی (Dreamlight Valley) در حال ساخت یک بازی بر اساس دانجنز اند درگونز هستند. این بازی برای پلتفرم کنسول و کامپیوتر عرضه خواهد شد و مسئولیت آن نیز بر عهده شرکت گیم لافت (Gameloft) است. گیم‌ لافت سابقه بسیار خوبی در دنیای گیمینگ دارد و حال نوبت به یک بازی از این برد گیم توسط این شرکت رسیده است.

بازی در دنیای فراموش شده (Forgotten Realm) بازی دانجنز اند درگونز جریان خواهد داشت. همینطور اینکه این بازی یک ترکیب از حالت همکاری (Co-Op) و ماجراجویی به کاربران ارائه خواهد داد و عناصر بقا و اکشن نیز در آن وجود دارد. نکته جالب اینجاست که بخش داستانی بازی نیز دشوار بوده و توانایی کاربران را به چالش خواهد کشید.

بازی دانجنز اند درگونز

بازی دانجنز اند درگونز را می‌توان یکی از خلاقانه‌ترین بازی‌های رومیزی دانست. این بازی توانست سبک نقش آفرینی را ابداع کند و یک تجربه بسیار خاص را در اختیار کاربران قرار بدهد.

طبق چیزی که سازندگان اعلام کرده‌اند این بازی یک تجربه کاملاً جدید در دنیای دانجنز اند درگونز است. تمامی افرادی که در حال ساخت آن هستند از طرفداران پر و پا قرص این بازی رومیزی بوده و در نتیجه در تلاش هستند تا بهترین تجربه ممکن را به طرفداران دانجنز اند درگونز ارائه دهند.

نکته مهم اینجاست که شرکت سازنده بازی دانجنز اند درگونز یعنی Wizards of the Coast و Hasbro با شرکت گیم لافت همکاری کرده و اعلام کرده‌اند که نظارت کامل بر روند ساخت این بازی خواهند داشت. همینطور اینکه سابقه گیم‌لافت در ساخت بازی بر اساس بازی‌های رومیزی بسیار خوب بوده و در نتیجه دانجنز اند درگونز نیز در دستان افراد ماهری است.

بازی دانجنز اند درگونز می‌تواند یک تجربه نقش آفرینی بسیار خوب را به کاربران ارائه دهد. به همین دلیل شرکت سازنده فرصت خوبی دارد تا یک تجربه نقش آفرینی بسیار خوب را به کاربران ارائه دهد. همینطور اینکه این بازی رومیزی از لحاظ داستانی نیز بسیار قوی بوده و یک دنیای غنی دارد.

حال باید صبر کرد و دید که شرکت گیم‌لافت از این فرصت چگونه استفاده می‌کند. بازی دانجنز اند درگونز طرفداران بسیار زیادی دارد و اگر این شرکت عملکرد خوبی داشته باشد، بازی با استقبال خوبی مواجه شده و می‌تواند موفقیت بسیار خوبی کسب کند.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟