پارس وی دی اس

شخصیت‌های انیمه Cowboy Bebop به اورواچ ۲ می‌آیند؛ تریلر عالی آن را ببینید

همکاری اورواچ و انیمه

اگر شما کمی هم با دنیای انیمه آشنایی داشته باشید قطعاً نام کَوبوی بیباپ (Cowboy Bebop) به گوشتان خورده است. این انیمه یکی از بهترین موارد ساخته شده در تاریخ بوده که دارای داستان و دنیای بسیار جذابی است. چیزی که این انیمه را از همیشه بهتر می‌کند، شخصیت‌های کوبوی بیباپ است که باعث شده داستان بازی به بهترین نحو به کاربران ارائه شود.

در دنیای گیمینگ بحث همکاری اهمیت بسیاری دارد. این موضوع اخیراً نیز اهمیت بیشتری پیدا کرده و ما شاهد همکاری بازی‌هایی مثل فورتنایت (Fortnite) با مجموعه‌های دیگر هستیم. حال نوبت به اورواچ رسیده است. به طور کلی خیلی مرسوم نیست که این بازی با شرکت‌‌ها و مجموعه‌های دیگر همکاری داشته باشد ولی با توجه به تغییراتی که در روند اورواچ رخ داده ما شاهد همکاری بلیزارد با یک شرکت سازنده انیمه هستیم تا شخصیت‌های این انیمه را وارد بازی اورواچ بکند.

در اصل کرکترهای خود انیمه وارد بازی نشده و پوشش‌های آن‌ها وارد اورواچ ۲ شده‌اند. طبق چیزی که اعلام شده ما شاهد ظاهرهای خاصی برای برخی از شخصیت‌های بازی هستیم و به احتمال زیادی شما باید با انجام مأموریت‌های خاص امتیاز کسب کرده و آن‌ها را از فروشگاه اورواچ دریافت بکنید. در کنار پوششی که برای شخصیت‌های بازی در نظر گرفته شده ما شاهد موسیقی خاص انیمه کوبوی بیباپ هم هستیم. شما می‌توانید این موسیقی را در قسمت‌های مختلف بازی شنیده و از آن لذت ببرید.

همکاری اورواچ و انیمه

یکی از شخصیت‌هایی که به راحتی می‌تواند تغییر بکند دوم فیست است که یک کرکتر مشابه با آن در دنیای انیمه کوبوی بیباپ هم وجود داشت.

نام اسکین‌هایی که در دسترس قرار گرفته‌اند هم به شرح زیر است:

  • Spike Spiegel Cassidy
  • Faye Valentine Ashe
  • Jet Black Mauga
  • Ed Sombra
  • Ein Wrecking Ball (به صورت رایگان قابل باز شدن است)

از زمانی که این همکاری معرفی شد، طرفداران نیز به طور دائم در حال فانتزی سازی برای آن‌ها هستند. بلیزارد هنوز به صورت رسمی از ظاهر این شخصیت‌ها در بازی رونمایی نکرده و در هنگام عرضه این همکاری از ظاهر آن‌ها نیز رونمایی خواهد شد. به طور کلی دنیای کوبوی بیباپ بسیار خاص بود و همین موضوع باعث شد که دارای طراحی عجیبی باشد.

این سبک خاص کوبوی بیباپ هماهنگی خاصی با دنیای اورواچ داشته که باعث می‌شود دنیای این انیمه و بازی با یکدیگر شباهت‌های زیاد داشته باشند. برای مثال هر دو در آینده جریان داشته و در هر دو دنیا ربات‌ها اهمیت بسیاری دارند.

این دومین همکاری اورواچ با یک انیمه است. سال گذشته ما شاهد همکاری این بازی با انیمه وان پانچ من (One Punch Man) بودیم که از لحاظ سبک و سیاق ترکیب مشابه چیزی بود که در کوبوی بیباپ شاهد آن هستیم. به این شکل که از عناصر اصلی انیمه تنها پوشش و کمی از بخش‌های دنیای آن وارد اورواچ شده ولی تغییر بنیادی در این بازی رخ نمی‌دهد. شما می‌توانید همکاری اورواچ و کوبوی بیباپ را در تاریخ ۲۲ اسفند (۱۲ مارچ) تجربه بکنید.

منبع: PCgamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
Overwatch


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟