پارس وی دی اس

بهمن‌ موتور پیش از ورود به سال جدید، شرایط فروش دیگنیتی پرایم و پرستیژ را برای فروردین‌ماه 1403 اعلام کرد. بخشنامه فروش بهمن‌ موتور مربوط به آن گروه از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی است که نوبت آن‌ها در طرح‌ جوانی جمعیت و طرح عادی در نوبت زمستان 1402 اعلام شده است.

این شرایط فروش پس از تعطیلات 4 روزه عید نوروز در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. بنابراین متقاضیان خرید محصولات بهمن‌ موتور که نوبت آن‌ها فرا رسیده است، می‌توانند از ساعت 10 صبح یکشنبه، 5 فروردین‌ماه، به سایت فروش اینترنتی بهمن‌ موتور مراجعه کنند. شرایط فروش دیگنیتی پرایم و پرستیژ تا روز 20 فروردین‌ماه 1403 در اختیار متقاضیان قرار خواهد داشت.

شرایط فروش دیگنیتی پرایم و پرستیژ، فروردین 1402:

خودروقیمترنگ‌های موجودتریم داخلیمدلسود انصرافجریمه تأخیرموعد تحویل
دیگنیتی پرایم1,478,000,000سفید و مشکی براساس انتخاب مشتری و اولویتمشکی یا قرمز براساس موجودی1403صفر درصد سالانهسه درصد ماهانههفته آخر مردادماه 1403
دیگنیتی پرستیژ1,708,900,000

براساس آنچه در بازار خودرو می‌بینیم، مشتریان بهمن موتور تمایل بیشتری به خرید دیگنیتی در مقایسه با فیدلیتی دارند. به همین دلیل قیمت این خودرو در بازار بیشتر است و تقاضای بیشتری نیز برای آن‌ها وجود دارد. دیگنیتی پرایم و پرستیژ برخلاف فیدلیتی که محصول زیرشاخه چری است، محصولاتی از شرکت دانگ‌فنگ چین هستند. همچنین دو تیپ پرایم و پرستیژ دیگنیتی تفاوت ظاهری چندانی با یکدیگر ندارند، درحالی‌که فیدلیتی پرایم و پرستیژ با یکدیگر متفاوت هستند.

شرایط فروش دیگنیتی

درحال‌حاضر قیمت دیگنیتی پرایم در بازار آزاد حدود یک میلیارد و 900 میلیون تومان است. دیگنیتی پرستیژ نیز دو میلیارد و 150 میلیون تومان در بازار آزاد قیمت‌گذاری شده است. البته نسخه‌های موجود از دیگنیتی پرایم و پرستیژ در بازار با مدل 1402 هستند. عرضه ناکافی دیگنیتی به بازار باعث شده است تا اختلاف قیمت بازار و کارخانه این خودرو به‌شدت افزایش یابد.


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟