فورتنایت امسال حالت اول شخص را به بازی اضافه خواهد کرد

fortnite

بازی فورتنایت (Fortnite) را می‌توان گسترده‌ترین بازی بتل رویال دانست. این بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و در این ۷ سال پیشرفت بسیار زیادی داشت. به حدی که ما شاهد برگزاری کنسرت‌های مختلف، رویدادهای متفاوت و افزوده شدن محتوای بسیار زیادی برای آن بودیم. طرفداران بازی فورتنایت نیز به بهترین نحو از آن حمایت کرده و هرگز نگذاشتند این بازی محبوبیت خود را از دست بدهد.

نکته جالب اینجاست که بازی فورتنایت هرگز حالت اول شخص نداشت. در این بازی همواره به حالت سوم شخص بود که برای افرادی که هزینه بسیار زیادی برای داشتن اسکین‌های مختلف پرداخت می‌کردند، بسیار مناسب بود. با این حال طرفداران سبک شوتر واقعی همواره به دنبال تجربه اول شخص عناوین مختلف هستند. به همین دلیل است که بسیاری از بازی‌ها دارای این حالت بوده یا اینکه حالت اول شخص را دیرتر به بازی اضافه می‌کنند.

حال شرکت اپیک (Epic)، سازنده بازی فورتنایت، اعلام کرده که قصد دارد حالت اول شخص را به این بازی اعلام کند. در رویدادی که اخیراً به نام State of Unreal برگزار شد، اپیک اعلام کرد که کاربران می‌توانند محتوای شخص ثالث (Third Party) بازی فورتنایت را به شکل اول شخص تجربه کنید.

طبق بیانیه اپیک، بازی اصلی هنوز به شکل سوم شخص است ولی در ادامه این رویداد و ارائه شما در اسلاید‌ها مشاهده می‌کنید که نوشته شده در ربع چهارم سال ۲۰۲۴ میلادی ما شاهد اضافه شده حالت اول شخص به بازی فورتنایت خواهیم بود. با این حال هنوز اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده و طرفداران همچنان باید صبور باشند.

اول شخص فورتنایت

می‌توان گفت که سبک بتل رویال با بازی فورتنایت شهرت پیدا کرد و این بازی در محبوبیت این سبک تأثیر بسیار زیادی داشت.

در اصل اینطور که به نظر می‌رسد بازی اصلی فورتنایت همچنان به سبک سوم شخص ادامه خواهد داشت. در اصل حالت بتل رویال بازی همچنان به شکل سوم شخص است و قرار نیست تغییر کند. دوربین اول شخص برای افرادی کاربرد دارد که سازنده محتوا هستند و از ادیتور آنریل (Unreal Editor) برای بازی فورتنایت استفاده ی‌کنند. در نتیجه افراد دیگر می‌توانند بازی فورتنایت را به صورت اول شخص تماشا کنند ولی خود بازی به صورت اول شخص قابل تجربه نیست.

fortnite fps

در خط زمانی که شرکت اپیک منتشر کرده، چندین مورد دیگر مثل اضافه شدن بخش چت و گفت و گو به همراه تجارت آیتم و موارد دیگر از این دسته اضافه شده است. همینطور اینکه موانع زیادی به بازی اضافه شده و کاربران می‌توانند از خلاقیت خود در بازی فورتنایت استفاده کنند تا سطوح مختلفی طراحی کنند. به دلیل اینکه برخی از افراد به ساخت و ساز در بازی فورتنایت علاقه داشته و همین موضوع این بازی را برای جوامع خاصی جذاب کرده است.

یکی از موارد بسیار جالبی که اپیک به آن اشاره کرد این است که سازندگان محتوا برای فورتنایت از زمان اضافه شدن ادیتور آنریل نزدیک به ۳۲۰ میلیون دلار برای ساخت محتوا دریافت کرده‌اند. این ابزار به کاربران اجازه می‌دهد تا به بهترین نحو ویدیو خود را ادیت کرده و به محیط بازی به طور کامل دسترسی داشته باشند.

منبع Gamespot

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
Fortnite


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟