پارس وی دی اس

لینکدین، شبکه اجتماعی متعلق به مایکروسافت، قصد دارد ویژگی کاملاً جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کند. این شبکه اجتماعی که در وهله اول پلتفرمی برای شبکه‌سازی حرفه‌ای و استخدام است، اکنون می‌خواهد برای افزایش ارتباط کاربران با یکدیگر، چند بازی ساده، رقابتی و سرگرم‌کننده اضافه کند.

سخنگوی لینکدین در پیامی به TechCrunch گفته است که این شرکت با افزودن بازی‌های سبک پازلی می‌خواهد روابط بین کاربران را عمیق‌تر کند تا فرصتی برای گفت‌وگو میان آن‌ها ایجاد شود. همچنین براساس تصاویر پست یک منبع آگاه در ایکس، احتمالاً این چند بازی Queens ،Inference و Crossclimb خواهند بود. البته سخنگوی لینکدین گفته است که تصاویر فاش‌شده آخرین به‌روزرسانی این بازی‌ها نیستند.

اضافه‌شدن چند بازی به لینکدین

این بازی‌ها به‌نحوی طراحی شده‌اند که امتیازات بازیکنان براساس محل شغل آن‌ها ثبت شود. بدین‌صورت که شرکت‌ها به‌وسیله امتیاز کارمندان خود در این بازی‌ها رتبه‌بندی می‌شوند. اگرچه سخنگوی لینکدین تأیید کرده که این شبکه اجتماعی درحال کار روی این بازی‌هاست، اما هنوز تاریخ راه‌اندازی این بخش مشخص نیست.

سخنگوی لینکدین از گفتن اینکه آیا مایکروسافت در پروژه راه‌اندازی این بازی‌ها مشارکت دارد یا خیر، خودداری کرده است. مایکروسافت، مالک لینکدین، تاکنون تمرکز زیادی روی ساخت و انتشار بازی‌های ویدیویی داشته. در سه‌ماهه گذشته میلادی، این شرکت 7.1 میلیارد دلار از این حوزه درآمد داشته و این درآمد برای اولین‌بار از درآمد ویندوز بیشتر بوده است.

در سال‌های اخیر، اکثر پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی به‌سمت راه‌اندازی بازی‌های سرگرم‌کننده رفته‌اند. نیویورک تایمز که در سال 2022 موفق به خرید بازی Wordle شد، در پایان سال 2023 اعلام کرد که میلیون‌ها نفر این بازی را انجام می‌دهند. اینستاگرام نیز در بخش چت خود، یک بازی سرگرم‌کننده قرار داده است تا کاربران وقت بیشتری را در این شبکه اجتماعی بگذرانند.
دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟