نگاهی به شبیه‌سازی محیط‌ها با هدست اپل ویژن پرو

یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های هدست اپل ویژن پرو این است که با استفاده از آن می‌توانید محیط‌های مختلفی را شبیه‌سازی کنید تا از حضور در محیط‌های متنوعی لذت ببرید.

هدست واقعیت مجازی اپل مدل Vision Pro-256GB
هدست واقعیت مجازی اپل مدل Vision Pro-256GB
مشاهده کالا

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، این هدست می‌تواند تجربه‌ی حضور در محیط‌های بسیار جذابی را شبیه‌سازی کند. بنابراین بدون اینکه نیازی به سفر داشته باشید، به راحتی قادر به حضور در این محیط‌های مجازی خواهید بود.

  • بررسی لپ‌تاپ مک‌بوک ایر M1؛ همچنان جذاب

حتی از نظر فضای صوتی هم به خوبی می‌توانید این محیط را احساس کنید. بدون شک به مرور زمان تعداد این نوع محیط‌ها برای اپل ویژن پرو بسیار بیشتر خواهد شد تا کاربران حضور در محیط‌های بیشتری را تجربه کنند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
جعبه گشایینقد و بررسی ویدیوییهدست واقعیت مجازی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟