۳ دلیل برای نخریدن هدست اپل ویژن پرو

هدست اپل ویژن پرو بدون شک جذابیت زیادی دارد. ولی آیا واقعا خرید این هدست را توصیه می‌کنیم؟ در این ویدیو ۳ دلیل را برای نخریدن این هدست مطرح می‌کنیم.

هدست واقعیت مجازی اپل مدل Vision Pro-256GB
هدست واقعیت مجازی اپل مدل Vision Pro-256GB
مشاهده کالا

دلیل اول برای نخریدن اپل ویژن پرو، سنگین بودن آن است. این یعنی عملا به مدت زیادی نمی‌توانید از آن استفاده کنید و به گردن شما فشار زیادی وارد می‌کند. بنابراین اپل بدون شک برای نسل بعدی، باید توجه زیادی به کاهش وزن بدنه نشان دهد. اپ استور این هدست بسیار محدود است و بنابراین به عنوان دلیل دوم، باید به همین محدودیت اشاره کنیم.

  • بررسی استفاده از اپل ویژن پرو برای دو شغل متفاوت

در نهایت نباید قیمت بسیار بالای آن را از قلم بیندازیم که حتی در کشورهای خارجی هم قیمت بالایی محسوب می‌شود. بنابراین با توجه به امکانات فعلی و قیمتی که دارد، اصلا نمی‌توانیم خرید آن را برای کاربران توصیه کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
جعبه گشایینقد و بررسی ویدیوییهدست واقعیت مجازی


دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟